KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819367

nr 1481 9367

Oidentifierad konstnär. Signerad Crantz, vårvinter. Olja på duk, 36x46 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:44:38

8/8 10:24:42 1      Vinnande bud